TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 2.7K2

😡👷‍♀ Під час масованої російської атаки на Київ травмувань зазнали двоє енергетиків ДТЕК.

Попри підвищену небезпеку на об'єктах, енергетики продовжують працювати над відновленням електропостачання, заявляють у ДТЕК

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу