У МЗС України порадили Сійярто з'їздити "за порадою" до Братислави, де днями вилаяли Орбана
У Міністерстві закордонних справ України закликали главу МЗС Угорщини Петера Сійярто перестати підігрувати Росії і не мріяти про переговори щодо закінчення війни без України.
"Якщо Петер Сійярто так дійсно піклується про якнайшвидше завершення війни, маємо пораду: перед наступним візитом до Москви або Мінська заїхати до Братислави. В Словаччині чудово розуміють нинішні загрози в Європі. Упевнені, що наші словацькі колеги змогли би дати кілька мудрих порад", — йдеться у повідомленні речника МЗС Олега Ніколенка у Facebook.
Ніколенко додав, що угорський міністр міг би зробити набагато більшу послугу людству, якби перестав підігрувати Росії.
"Лише в мріях окремих угорських політиків можливі переговори щодо України без самої України. Угорщина знаходиться не в тій позиції, аби вирішувати, коли мають починатися мирні переговори. Будапешт мав можливість допомогти вибороти мир в Україні та Європі, але став на іншу сторону історії", — написав він.
Подробиці читайте за лінком:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/02/23/7156754/
