·1 хв читання · 76 слів·👁 866↗ 4💬 1
МЗС Угорщини працює над візитом Орбана до Києва — Сійярто
"Коли візит буде на часі, прем’єр-міністр Угорщини також поїде, МЗС зараз працює над його підготовкою", — сказав глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.
Сійярто також повідомив, що особисто йому запрошення відвідати українську столицю не надходило.
"Якщо я отримаю запрошення і ми зможемо заздалегідь домовитися про змістовну тематику та час візиту, я з радістю поїду, але такого запрошення ще не надходило", — сказав він.
Подробиці читайте за лінком:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/02/23/7156776/


Коментарі (1)