TGArchive
·1 хв читання · 64 слова·👁 887

В Іспанії троє шахтарів загинули після обвалу калійного рудника

У результаті обвалу калійного рудника в місті Сурія в іспанській Каталонії вранці в четвер загинули троє шахтарів.

Обвал на шахті, поряд з Барселоною, стався на глибині близько 900 метрів під землею, повідомили рятувальники.

Тель-авівіська компанія ICL Group Ltd, дочірня компанія якої Iberpotash керує шахтою в Сурії, заявила, що сталася "прикра підземна аварія".

Деталі читайте тут:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/9/7157673/

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу