TGArchive
·1 хв читання · 112 слів·👁 9424💬 2

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто виступив на тлі провокативної мапи "Великої Угорщини" на заході партії Орбана

На заході, організованому керівною партією Угорщини "Фідес", використали провокативну мапу "Великої Угорщини" – у кордонах до кінця Першої світової війни.

"Фідес" організувала подію з назвою "Мир та безпека". На ній виступав у тому числі міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Численні користувачі Twitter звернули увагу, що на основному банері події зображена Угорщина у її нинішніх кордонах і так звана "Велика Угорщина" – у кордонах, які мала до Тріанонського мирного договору. Зараз частина цих земель входить до сучасних Австрії, Словаччини, Румунії, Хорватії, Сербії та України.

Мапа вже викликала негативну реакцію румунського євродепутата Влада Георге.

Новина за посиланням:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/04/20/7160231/

Відкрити в Telegram

Коментарі (2)

Повернутись до каналу