TGArchive
·1 хв читання · 66 слів·👁 8282💬 10

У МЗС порадили угорським політикам не ставити євроатлантичну безпеку в залежність від Москви

"Ми не потребуємо дозволу Росії, аби стати членом Альянсу. Водночас небезпечно, коли окремі угорські політики намагаються ставити безпеку євроатлантичного простору в залежність від забаганок Москви", – написав речник МЗС Олег Ніколенко на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що немає жодних об‘єктивних причин, які перешкоджали би вступу України в НАТО.

Новина за посиланням:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/04/24/7160439/

Відкрити в Telegram

Коментарі (10)

Повернутись до каналу