TGArchive
·1 хв читання · 112 слів·👁 8721

Екскомандира "Вагнера" у Норвегії ув'язнили на два тижні

Суд у Норвегії засудив колишнього командира ПВК "Вагнер" Андрія Медведєва до 14 днів ув'язнення за порушення громадського порядку і носіння пневматичної зброї в громадському місці.

Водночас суд Осло виправдав Медведєва, який просить притулку в Норвегії, у застосуванні насильства до поліцейських під час арешту, повідомив його адвокат Брінюльф Ріснес.

Він визнав, що чинив опір при затриманні і плювався, коли на нього одягали наручники, але заперечував, що бив поліцейських, заявив адвокат після того, як його підзахисний з'явився в суді у вівторок.

Медведєв також визнав себе винним у тому, що мав при собі пневматичну зброю, коли в березні пішов до пабу в центрі Осло.

Деталі за лінком:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/04/27/7160623/

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу