TGArchive
·1 хв читання · 113 слів·👁 1.4K5

Вперше за 8 років головним торговельним партнером Німеччини стали США, а не Китай

Тенденція, згідно з якою Китай був головним торговельним партнером Німеччини протягом восьми років поспіль, порушилась, повідомляє Reuters.

Згідно з офіційними даними, у першому кварталі 2024 року обсяги торгівлі з Китаєм зменшилися до 60 млрд євро, а з США збільшилися до 63 млрд євро.

До речі, у п'ятницю розпочинається візит міністра економіки ФРН Роберта Габека до Китаю.

Очікують, що він намагатиметься пояснити посадовцям КНР нещодавнє оголошення ЄС про мита на китайські електромобілі, щоб зменшити ризик відповідної реакції з боку Пекіна, який може завдати шкоди німецькому експорту до цієї країни.

Новина за посиланням:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/06/21/7188625/

ЄвроПравда | Youtube | Facebook | X | Telegram

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу