·1 хв читання · 113 слів·👁 1.4K↗ 5
Вперше за 8 років головним торговельним партнером Німеччини стали США, а не Китай
Тенденція, згідно з якою Китай був головним торговельним партнером Німеччини протягом восьми років поспіль, порушилась, повідомляє Reuters.
Згідно з офіційними даними, у першому кварталі 2024 року обсяги торгівлі з Китаєм зменшилися до 60 млрд євро, а з США збільшилися до 63 млрд євро.
До речі, у п'ятницю розпочинається візит міністра економіки ФРН Роберта Габека до Китаю.
Очікують, що він намагатиметься пояснити посадовцям КНР нещодавнє оголошення ЄС про мита на китайські електромобілі, щоб зменшити ризик відповідної реакції з боку Пекіна, який може завдати шкоди німецькому експорту до цієї країни.
Новина за посиланням:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/06/21/7188625/
ЄвроПравда | Youtube | Facebook | X | Telegram


