США наклали санкції на менеджмент російської "Лабораторії Касперського"
Міністерство фінансів США 21 червня оголосило про санкції проти дванадцятьох людей, які обіймають керівні посади в російській компанії-розробнику програмного забезпечення "Лабораторія Касперського".
Міністерство фінансів США водночас не включило до санкційного списку саму "Лабораторію Касперського", її материнські та дочірні компанії, а також її генерального директора.
Це рішення слідує за розпорядженням Міністерства торгівлі, яке заборонило громадянам і компаніям у США використовувати продукцію "Лабораторії Касперського" з міркувань кібербезпеки.
Російську компанію внесли в чорний список через співпрацю з російськими військовими та розвідувальними органами на підтримку цілей кіберрозвідки російського уряду.
США заборонили використання продукції "Лабораторії Касперського" в держустановах ще у 2017 році.
Більше тут:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/06/21/7188663/
ЄвроПравда | Youtube | Facebook | X | Telegram



