TGArchive
·1 хв читання · 85 слів·👁 1.5K9💬 2

ЗМІ: У нападі з ножем в парку у Варшаві постраждали українські підлітки

Вдень у понеділок в одному з парків Варшави молодий чоловік з ножем завдав поранень двом підліткам, за даними Wyborcza, постраждалі є українцями.

Близько 15:00 поліція отримала повідомлення, що 26-річний чоловік з ножем атакував групу підлітків. Двоє 15-річних хлопців опинилися в лікарні з ножовими пораненнями.

Представник поліції Варшави Каміль Соботка зазначив, що нападника затримали і допитують, на той час його мотиви не були відомі. Він також згадав, що нападник – іноземець.

Новина за лінком:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/07/23/7190727/

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу