TGArchive
·1 хв читання · 139 слів·👁 1.7K6💬 2

⚠️🔥Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера і звинуватив у блокаді відновлення миру в Європі

У соціальній мережі Х в суботу продовжилась дипломатична суперечка між главою МЗС України та Будапештом.

Суперечку спровокувала заява Віктора Орбана про те, що в Угорщині в наступні 100 років "не буде такого парламенту, який би проголосував за вступ України у ЄС".

Сибіга опублікував відповідь із жорсткою критикою Віктора Орбана, заявивши, що угорський прем’єр і його команда не дбають про добробут і безпеку угорців в Україні, натомість він просто хоче “тримати їх як заручників своїх геополітичних авантюр і продовжувати відмивати гроші”.

“Орбан блокує відновлення миру в Європі і перетворює Угорщину на спільника режиму Кремля. Сьогодні Орбан діє навіть не як Міклош Горті, а як поплічник Гітлера Ференц Салаші. Це урок Другої світової війни”, – написав Сибіга.

Деталі у новині: https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/01/24/7229747/

Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу