·1 хв читання · 75 слів·👁 1.5K↗ 9
В ЄС повідомили про запуск програми спільного супутникового зв'язку
Європейський Союз запустив програму Govsatcom, яка об’єднає наявні комунікаційні потужності супутників 27 країн-членів.
За словами єврокомісара з питань оборони та космосу Андрюса Кубілюса, програму Govsatcom запустили минулого тижня. Відтепер всі держави-члени ЄС матимуть доступ до спільного захищеного супутникового зв’язку.
Govsatcom – це перший крок до зменшення залежності європейських космічних комунікацій від іноземних постачальників для критично важливих операцій.
Більше тут:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/01/27/7229900/
Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу



