TGArchive
·1 хв читання · 61 слово·👁 1.6K5

До Києва надійшла перша партія генераторів від міста-побратима – Варшави

За словами міського голови Києва Віталія Кличка, йдеться про партію у майже 60 генераторів.

Наступна партія прибуде найближчими днями
додав він.

Загалом польська столиця відправила 90 генераторів (більшість із них — дизельні) різної потужності — від 10 до 64 кВТ.

Докладніше у новині:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/01/30/7230176/

Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу