·1 хв читання · 91 слово·👁 1.4K↗ 13💬 1
Орбан поскаржився Рубіо на Україну
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на пресконференції з держсекретарем США Марко Рубіо поскаржився, нібито Україна втручається в угорські вибори та фінансує супротивників його партії "Фідес".
Рубіо заявив, що Угорщина та США вступають в золоту еру відносин, і це відбувається не тільки завдяки зближенню двох народів, а "завдяки вашим відносинам з президентом Сполучених Штатів".
Я можу з упевненістю сказати вам, що президент Трамп глибоко відданий вашому успіху
– сказав держсекретар США.
Нагадаємо, 12 квітня 2026 року в Угорщині пройдуть парламентські вибори.
Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу



