TGArchive
·1 хв читання · 88 слів·👁 1.7K10💬 3

У Польщі затримали двох українців, які незаконно завезли в країну 12 росіян

Польські прикордонники в місті Сянок затримали двох громадян України, які перевозили автобусом 12 росіян, які незаконно перетинали кордон.

Як розповіли в Бещадському відділенні прикордонної служби, інцидент стався 31 березня 2026 року під час рутинної перевірки "транспортних маршрутів, що ведуть з півдня Європи".

Росіяни зізналися в незаконному перетині кордону. Їм заборонили в'їзд до країн Шенгенської зони, і вони мусили покинути Польщу – вони вже виїхали до Білорусі.

Докладніше у новині:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/04/2/7234616/

Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу