TGArchive
·1 хв читання · 101 слово·👁 1.5K5💬 6

Орбан обіцяє зняти "нафтову блокаду" України, якщо виграє вибори

Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що якщо його партія "Фідес" виграє вибори 12 квітня, то він зможе реалізувати план примусу України до відновлення постачання російської нафти до Угорщини.

У нас є план, як це зробити. Ми фактично реалізуємо його крок за кроком, і я переконаний, що в кінці цього процесу, після перемоги національних сил на виборах тут, в Угорщині, у українців не залишиться іншого вибору, як зняти цю блокаду, знову відкрити нафтопровід, і Угорщина зможе просто повернутися до нормального функціонування
– заявив Віктор Орбан.

Докладніше у новині:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/04/7/7234921/

Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу