TGArchive
·1 хв читання · 120 слів·👁 1.4K9💬 2

Мадяр потішився закриттям "новинного" шоу пропаганди, де обговорювали його пеніс

Майбутній прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр прокоментував закриття "новинного" шоу пропаганди чинного прем’єра Віктора Орбана, яке обговорювало його пеніс.

Міклош Вашилі, голова правління та генеральний директор TV2, підтвердив виданню 444, що програма Tények завершує свою діяльність, а також зазначив, що програма Napló не переживе реорганізації.

Мадяра, своєю чергою, заявив, що Tények був найогиднішою програмою, яку коли-небудь мали угорські ЗМІ.

Також майбутній прем’єр Угорщини опублікував символічне фото після того, як у 2024 році Tények присвятив окремий сегмент програми його пенісу. Зокрема Tények взяв інтерв’ю у Даніеля Деака як у "досвідченого експерта" з цього питання.

Щоправда, його заяву згодом зрештою вирізали з ефіру.

Докладніше у новині:
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/05/7/7237064/

Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу