TGArchive
·1 хв читання · 52 слова·👁 40.5K18

Зеленський подякував бійцям у соледарі за стійкість у боях

Дякую всім бійцям у Соледарі, які витримують нові й іще жорсткіші штурми окупантів! Там майже не залишилося цілих стін. Завдяки стійкості наших воїнів там ми виграли для України додатковий час і додаткові сили.

Уся земля під Соледаром у трупах окупантів і в шрамах від ударів. Ось так і виглядає божевілля.

Володимир Зеленський.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу