·1 хв читання · 52 слова·👁 40.5K↗ 18
Зеленський подякував бійцям у соледарі за стійкість у боях
Дякую всім бійцям у Соледарі, які витримують нові й іще жорсткіші штурми окупантів! Там майже не залишилося цілих стін. Завдяки стійкості наших воїнів там ми виграли для України додатковий час і додаткові сили.
Уся земля під Соледаром у трупах окупантів і в шрамах від ударів. Ось так і виглядає божевілля.
Володимир Зеленський.
