TGArchive
·1 хв читання · 136 слів·👁 49.3K427

Арестович продовжує вибачатися та забирати вибачення

Арестович не заспокоюється і продовжує пробивати дно. Сьогодні він спочатку говорив, що втомився та спробував перекласти провину на друга-"колишнього ППОшника". Вибачився, потім забрав вибачення.

З Арестовичем, в принципі, все зрозуміло, крім одного: чому він досі є радником в Офісі Президента?

Через цю посаду його слова досі сприймаються як офіційна позиція України. Хоча саме Арестович є частим гостем на етерах псевдоліберальної російської тусовки. Він тягне в наш інфопростір так званих "хороших рускіх" типу Бикова, Латиніної, Фейгіна та інших.

Арестович критикував українських активістів і називав нашу культуру «малєнькой».

Вчорашньою заявою Арестовича скористалися російські пропагандисти. Вони понесли на західну аудиторію англомовні твіти зі звинуваченнями України, посилаючись на Арестовича.

І якщо Офіс Президента не може змусити цього брехуна закрити рота, то його можна хоча би звільнити з посади. Так його голос вдасться позбавити якогось суспільного значення.

👀Слідкуйте за медіа ҐРУНТ

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу