Арестович продовжує вибачатися та забирати вибачення
Арестович не заспокоюється і продовжує пробивати дно. Сьогодні він спочатку говорив, що втомився та спробував перекласти провину на друга-"колишнього ППОшника". Вибачився, потім забрав вибачення.
З Арестовичем, в принципі, все зрозуміло, крім одного: чому він досі є радником в Офісі Президента?
Через цю посаду його слова досі сприймаються як офіційна позиція України. Хоча саме Арестович є частим гостем на етерах псевдоліберальної російської тусовки. Він тягне в наш інфопростір так званих "хороших рускіх" типу Бикова, Латиніної, Фейгіна та інших.
Арестович критикував українських активістів і називав нашу культуру «малєнькой».
Вчорашньою заявою Арестовича скористалися російські пропагандисти. Вони понесли на західну аудиторію англомовні твіти зі звинуваченнями України, посилаючись на Арестовича.
І якщо Офіс Президента не може змусити цього брехуна закрити рота, то його можна хоча би звільнити з посади. Так його голос вдасться позбавити якогось суспільного значення.


