·1 хв читання · 66 слів·👁 44.9K↗ 27
77% російського гарматного м‘яса, яке Прігожин завербував до ПВК Вагнера з тюрем, вже не принесе шкоди Україні.
За даними ОП, приблизно 30 тисяч з них вбиті, поранені або перебувають в полоні.
Час знову вичищати тюрми та забирати «захищати родіну» цвіт російської нації– вбивць, педофілів та крадіїв. Росіяни обов‘язково так і зроблять. Їм цих людей не шкода.
За Україну ж воюють кращі. Не забувайте щоденно допомагати їм.
