TGArchive
·1 хв читання · 90 слів·👁 40.8K47

Немає сенсу давати танки якщо немає кому їх укомплектовувати

Не можна просто дати танки або не давати. Питання в тому, що це дасть нам. Довгий час ми говоримо про броньовану техніку, з якою в нас дефіцит у порівнянні з росією.

Немає сенсу, щоб якась країна сказала "Ми вас підтримуємо, ось вам 5 танків". Що нам з ними робити? Ми не можемо укомплектувати свої війська, не можемо відправляти на навчання заради 5 танків. Як ми будемо ремонтувати їх? Для цього потрібен ремонтний хаб.

Нам потрібно зараз 300-500 танків. Танки потрібні для наступальних дій.

🇺🇦 Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky News

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу