TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 46.6K23

Росіяни виселяють українців з помешкань у токмаку

У тимчасово окупованому Токмаку на Запоріжжі росіяни примусово виселяють мирних громадян із своїх помешкань. Туди ж заселяють колаборантів, які працюють у так званих “правоохоронних органах”.

🇺🇦 Генштаб.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу