TGArchive
·1 хв читання · 63 слова·👁 47.9K15

Окупанти хочуть відігратися на донеччині тяжкі бої

Бачимо багато повідомлень, що окупанти хочуть зробити в лютому щось символічне, спробувати відігратися за їхні минулорічні поразки.

Дуже тяжко на Донеччині, запеклі бої. Але як би не було тяжко, ми маємо вистояти. Маємо використовувати і використаємо кожен день, щоб посилювати наш захист на фронті, міжнародні позиції, щоб збільшувати тиск на росію. У нас немає іншої альтернативи, ніж захиститися і перемогти.

🇺🇦 Володимир Зеленський

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу