·1 хв читання · 63 слова·👁 47.9K↗ 15
Окупанти хочуть відігратися на донеччині тяжкі бої
Бачимо багато повідомлень, що окупанти хочуть зробити в лютому щось символічне, спробувати відігратися за їхні минулорічні поразки.
Дуже тяжко на Донеччині, запеклі бої. Але як би не було тяжко, ми маємо вистояти. Маємо використовувати і використаємо кожен день, щоб посилювати наш захист на фронті, міжнародні позиції, щоб збільшувати тиск на росію. У нас немає іншої альтернативи, ніж захиститися і перемогти.