TGArchive
·1 хв читання · 19 слів·👁 44.9K131

В одесі відкрився mcdonalds після повномасштабного вторгнення

В Одесі вперше з початку повномасштабного вторгнення росії запрацював McDonald’s. Наразі відновили роботу 5 закладів мережі.

Світлина – Суспільне

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу