TGArchive
·1 хв читання · 61 слово·👁 36.3K

Бійці Зведеної тактичної групи «Адам» сьогодні отримали 10 мавіків, на які ми з вами нещодавно зібрали!

Дякуємо кожному і кожній! Бахмут стоятиме доти, доки ми будемо підтримувати українське військо!

Представники Монобанку вже зв‘язалися з переможцями розіграшу — власниками 5 шевронів та прапору з підписами воїнів «Адама».

Усі звіти наших зборів за хештегом #звіт або на сайті.

Слідкуйте за медіа ҐРУНТ

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу