TGArchive
·1 хв читання · 55 слів·👁 46.3K50

Норвегія висилає 15 російських дипломатів-шпигунів із посольства рф в Осло.

Діяльність цих дипломатів довго відстежувалася, вони мають залишити країну найближчим часом. Тепер офіцерам російської розвідки, які бажають приїхати до Норвегії, візи не видаватимуть.

Наразі багато європейських країн скорочують кількість російських розвідників, які працюють під дипломатичним прикриттям, для них також посили правила видачі віз.

МЗС Норвегії

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу