TGArchive
·1 хв читання · 61 слово·👁 45.6K98

Минулоріч Apple втричі збільшила виробництво iPhone в Індії — сума сягнула $7 млрд.

Зараз компанія виробляє майже 7% своїх iPhone в Індії. Так Apple шукає способи зменшити свою залежність від Китаю, адже напруженість між Вашингтоном та Пекіном продовжує загострюватися.

Якщо темпи виробництва будуть такими і надалі, то до 2025 року Apple може збирати чверть усіх своїх iPhone в Індії.

💬 Bloomberg

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу