·1 хв читання · 61 слово·👁 45.6K↗ 98
Минулоріч Apple втричі збільшила виробництво iPhone в Індії — сума сягнула $7 млрд.
Зараз компанія виробляє майже 7% своїх iPhone в Індії. Так Apple шукає способи зменшити свою залежність від Китаю, адже напруженість між Вашингтоном та Пекіном продовжує загострюватися.
Якщо темпи виробництва будуть такими і надалі, то до 2025 року Apple може збирати чверть усіх своїх iPhone в Індії.


