·1 хв читання · 52 слова·👁 40.7K↗ 30
СБУ затримала двох агентів фсб, які "полювали" на HIMARS.
Зловмисники збирали розвіддані про місця базування та переміщення підрозділів Сил оборони. Передусім вони намагались виявити бойові позиції реактивних систем HIMARS та передати відповідні координати ворогу.
Фігурантами справи виявились двоє мешканців Донецької та Харківської областей, яких російська спецслужба дистанційно завербувала на початку повномасштабного вторгнення.


