·1 хв читання · 29 слів·👁 47.6K↗ 251
✍️Командувач Повітряних сил Микола Олещук підтвердив, що Україна вперше збила ракету Х-47 «Кинджал».
Це сталося під час нічної атаки 4 травня у небі над Київщиною за допомогою комплексу «Patriot».
Це сталося під час нічної атаки 4 травня у небі над Київщиною за допомогою комплексу «Patriot».