TGArchive
·1 хв читання · 29 слів·👁 47.6K251

✍️Командувач Повітряних сил Микола Олещук підтвердив, що Україна вперше збила ракету Х-47 «Кинджал».

Це сталося під час нічної атаки 4 травня у небі над Київщиною за допомогою комплексу «Patriot».

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу