TGArchive
·1 хв читання · 56 слів·👁 44.1K41

Росіяни вивозять награбоване майно з окупованих пунктів запоріжжя

Російські окупанти продовжують під приводом евакуації мирних жителів вивозити награбоване майно з тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області.

З Михайлівки співробітники окупаційних установ евакуювались разом з майном на вкрадених у місцевих жителів легкових автомобілях.

В Дніпрорудне прибуло 15 автобусів для евакуації представників російської окупаційної адміністрації та так званої “народної міліції” разом з їхніми родинами.

🇺🇦 Генштаб

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу