TGArchive
·1 хв читання · 120 слів·👁 43.4K57
Репост з:@bihusinfo@gruntmedia

😡 Депутати від екс-ОПЗЖ залишаються в нашій політиці. Хто вони і чим тепер займаються?

Проросійську партію ОПЗЖ заборонили після повномасштабного вторгнення рф. Однак партія – це люди, і, на жаль, більшість із них нікуди не поділась. Так, депутати міських, обласних і Верховної рад чудово себе почувають у сесійних залах після виходу з фракції. Одні з них “перевзулись” у патріотів, інші почали займатися бізнесом в самому серці російського олігархату за кордоном, а хтось просто заліг на дно.

Чимало екс-ОПЗЖівців є і в Київській міськраді. На їхньому прикладі можна ствердно сказати, що “ОПЗЖ” залишається з людиною навіть коли людина йде з “ОПЗЖ”.

👉🏼 Хто ці люди і чому вони досі вирішують важливі державні питання – у випуску Марії Землянської.

Підпишіться на Bihus.Info

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу