·1 хв читання · 63 слова·👁 47.7K↗ 243
Кабмін обмежив використання музики у громадському транспорті.
Тепер водії мають право не впускати до салону пасажирів, які створюють шум за допомогою технічних пристроїв. Водночас водіям автобусів заборонено вмикати музику або фільми. Робити це можна лише на нерегулярних рейсах за згодою пасажирів або якщо в салоні є навушники.
Обмеження також стосуватимуться водіїв таксі — вони можуть вмикати музику тільки якщо пасажир не проти цього.



