·1 хв читання · 28 слів·👁 38.0K↗ 1
Знову відкриваємо коментарі. Завжди є теми для обговорення.
Очікуємо конструктивних діалогів, в рамках поваги до честі та гідності співрозмовників.
А русню можете травити, за це не банимо 😉
Очікуємо конструктивних діалогів, в рамках поваги до честі та гідності співрозмовників.
А русню можете травити, за це не банимо 😉