TGArchive
·1 хв читання · 38 слів·👁 49.7K170

На Бєлгород путін вже давно не реагує, але столицю росії без уваги залишити не міг.

Хоча, реакція цілком традиційна — "нє ми развязалі войну", "кієвскій рєжим нас провоцируєт", "нє ми іспользуєм срєдства (дрони - ред.)", "ППО работаєт хорошо".

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу