TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 61.6K31

Дніпровський суд виніс вирок у справі вбивства каті гандзюк 10 років

Сьогодні Дніпровський суд Києва виніс довгоочікуваний вирок у справі вбивства Катерини Гандзюк. Злочинців покарали максимально можливим терміном за статтями, які висувала сторона обвинувачення – 10 років ув’язнення.

Як на вирок реагували друзі Каті Гандзюк і як бісилися вбивці — читайте у репортажі кореспондентки ҐРУНТу Вікторії Кравчук:

https://grnt.media/reportage/reportazh-iz-sudu-nad-organizatoroamy-vbyvstva-kati-gandzyuk/

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу