TGArchive
·1 хв читання · 180 слів·👁 39.0K340
Репост з:@torontotv@gruntmedia

😐 Starlink перестав працювати приблизно через півгодини після атаки на Севастопольський морський завод

В ніч на 13 вересня, а саме о 3:33, компанія Ілона Маска повідомила про збій в роботі мережі. О 4:39 Starlink відновив свою роботу.

Збій підтверджує і організація NetBlocks, яка відстежує проблеми в роботі мережі по всьому світу. За її даними, сигнал Starlink був відсутній протягом 50 хвилин.

Водночас перші повідомлення про атаку на Севастопольський морський завод з’явилися о 3:09.

Starlink не розголошує масштаби відключення. Тож невідомо, чи зачепило воно Україну.

Ми не можемо стверджувати, що ці дві події — збій Starlink та удари по заодву у тимчасово окупованому Севастополі — пов’язані.

Проте цей збіг викликає питання. Адже Маск вже майже тиждень виправдовується, чому у 2022 році він не включив термінали Starlink «на всьому шляху до Севастополя», коли його про це попросила Україна.

Спочатку він казав, що не хотів допустити ескалації конфлікту, бо боявся, що Україна потопить чи не весь російський флот.

Тепер він стверджує, що Starlink був вимкнений в районі Криму через американські санкції проти рф і увімкнути інтернет без дозволу Білого дому він не міг.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу