TGArchive
·1 хв читання · 89 слів·👁 45.8K77

Канада звинуватила індію у вбивстві сикхського активіста

У червні в канадському місті Суррей застрелили Сінгха Ніджару – активіста та прихильника незалежності сикхів від Індії. Вчора прем'єр-міністр Канади Трюдо звинуватив у причетності до цього вбивства індійський уряд.

"Будь-яка причетність іноземного уряду до вбивства канадського громадянина на канадській землі є неприйнятним порушенням нашого суверенітету", – цитує прем'єра видання AP.

Канадські служби почали активне розслідування зв'язку Індії та цього злочину, а паралельно з цим було заявлено про вислання високопоставленого індійського дипломата з країни.

Індія дзеркально вислала одного із канадських дипломатів, а представники країни назвали заяви Трюдо "абсурдними" та "антиіндійськими".

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу