TGArchive
·1 хв читання · 45 слів·👁 45.2K133

У Голосіївському районі Києва вчора ввечері підпалили притулок для котів – поліція вже відкрила кримінальне провадження.

Відомо, що волонтери самостійно звели цей притулок, а місцеві жителі опікувалися тваринами. Попередьо, там проживало близько 60 котів, 7 з них загинуло, інші з опіками перебувають у ветеринарній клініці.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу