TGArchive
·1 хв читання · 49 слів·👁 47.1K131

Бійці 3 ї штурмової бригади взяли в полон російського комбата двох ліквідували

Бійці 3-ї окремої штурмової бригади взяли у полон російського командира батальйону, ще двох комбатів вдалося ліквідувати.

Про це повідомив командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр.

Командира добровольчого батальйону "Агла" 72-ї окремої мотострілецької бригади росії з позивним "Шайтан" взяли у полон на Бахмутському напрямку. Відповідне відео опублікувала пресслужба 3-ї ОШБр.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу