TGArchive
·1 хв читання · 106 слів·👁 46.4K223

Україна вперше запустила ракети atacms по російських військах

Україна вперше запустила ракети ATACMS по російських військах. Про це пише WSJ з посиланням на джерела – ймовірно, йдеться про аеродроми у Бердянську та Луганську.

"Невелика кількість ракет була таємно відправлена в Україну останніми днями", уточнює видання.

Водночас осінтери публікували сьогодні фото із залишками касетних суббоєприпасів M74 від ATACMS, які знайшли в Бердянську.

"Дякую тим, хто потужно знищує логістику й бази окупантів на нашій землі. Є результати. Я дякую деяким нашим партнерам: ефективна зброя – як ми й домовлялись", – сказав Володимир Зеленський після засідання Ставки.

Нагадаємо, ССО повідомили, що внаслідок атаки було знищено 9 гелікоптерів, спецтехніка, яка знаходилася на аеродромах, пускова установка ППО, склад бк.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу