·1 хв читання · 103 слова·👁 45.9K↗ 72
ІТ-компанія N-iX знову робить мега-стрім - IT is DONATION NATION 🌻
Вже сьогодні о 17:00 вмикайте стрім на каналі Жені Яновича - https://bit.ly/3Nu2K7f.
На стрімі зберуться благодійні фонди, бізнес, блогери-фандрейзери, коміки та інфлюенсери які збирають кошти для ЗСУ, щоб розповісти про те, наскільки важливо зараз зберігати єдність і працювати на користь України.
🔸Тарас Чмут
🔸Лачен та Дід Шинобі
🔸Лебіга, Тимошенко та Марк Куцевалов
🔸Надя Дорофєєва та Леви на Джипі
🔸Аміль та Раміль Насірови
🔸Сільпо та OKKO
Все це, щоб зібрати з фондом “Повернись живим” 11,300,000 гривень на купівлю 50 лазерних далекомірів.
17:00 - вмикайте стрім на каналі Жені Яновича!
