TGArchive
·1 хв читання · 87 слів·👁 47.4K393💬 6

Ганна маляр посварилася з совсун про демобілізацію військових

🎙А коли він йшов [служити, - ред.], то знав норму Конституції, що демобілізація неможлива до завершення воєнного стану?".

В етері програми "Новий відлік" на "Суспільному" ексзаступниця міністра оборони Ганна Маляр посварилася з нардепкою Інною Совсун, коли зайшла мова про демобілізацію військових.

Совсун намагалася проговорити важливість демобілізації та навела свій життєвий приклад, адже її чоловік пішов служити у війську з 24 лютого 2022 року.

Весь цей час Маляр не давала договорити нардепці, перебивала її та фактично звинуватила її чоловіка в тому, що він "не читав Конституцію".

Джерело відео.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу