·1 хв читання · 46 слів·👁 45.3K↗ 114
💔 У ДТЕК показали наслідки нічної ракетної атаки по об'єктах енергетики.
"В ці хвилини рятувальники разом з енергетиками продовжують ліквідовувати наслідки масованої ворожої атаки.
Окупанти намагаються залишити нас без світла, але у них нічого не вийде
Продовжуємо боротьбу, кожен на своєму місці!", — йдеться у повідомлені.


