TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 45.3K114

💔 У ДТЕК показали наслідки нічної ракетної атаки по об'єктах енергетики.

"В ці хвилини рятувальники разом з енергетиками продовжують ліквідовувати наслідки масованої ворожої атаки.

Окупанти намагаються залишити нас без світла, але у них нічого не вийде

Продовжуємо боротьбу, кожен на своєму місці!", — йдеться у повідомлені.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу