TGArchive
·1 хв читання · 24 слова·👁 43.5K51

У білгороді горить електропідстанція та пошкоджено 30 будинків

Бєлгородщина сьогодні в ударі. Горить електропідстанція через удар БПЛА, і ще 30 будинків пошкоджено внаслідок падіння КАБа. П'ятеро бєлгородчан отримали поранення.

Так тримати ✊

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу