TGArchive
·1 хв читання · 62 слова·👁 41.4K58

"Великдень знову святкує кожен по своєму.

На жаль, наші воїни не можуть зустріти його з сімʼями, але ми знаємо - завдяки їх стійкості та наполегливості ворог буде знищений, і всі повернуться до рідних домівок".

10-та ОГШБр "Едельвейс" вітає українців із Великоднем та закликає пам'ятати про тих, хто зараз у полях та окопах, поважати їхню мужність і відвагу, та допомагати наближати нашу перемогу.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу