TGArchive
·1 хв читання · 141 слово·👁 42.5K161

Держаудитслужба попереджала кгда про аварію на поштовій площі

Державна аудиторська служба України заявила, що ще рік тому попереджала КМДА про можливу аварію на станції метро "Поштова Площа".

"Були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа", – йдеться у повідомлені.

Держаудитслужба також додала, що на 2019-2023 роки були заплановані роботи з будівництва (реконструкції) 9 об'єктів станційних комплексів столичного метрополітену, однак ці роботи так і не були проведені.

Водночас у КМДА заявили, що повідомлення про можливу аварію на станції – це "провокація, яка грає на руку ворогу в інформаційній війні".

"Міська влада закликає диванних експертів та блогерів не маніпулювати темою роботи столичного метрополітену, а медіа – використовувати інформацію перевірену та з офіційних джерел", – написала пресслужба.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу