TGArchive
·1 хв читання · 17 слів·👁 38.8K30

У донецьку повідомляють про влучання у київському районі

👀 У тимчасово окупованому Донецьку знову щось відбувається. Моніторингові пабліки пишуть про влучання у Київському районі міста.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу