·1 хв читання · 90 слів·👁 39.8K↗ 21
ДБР повідомило про підозру посадовцю КДМА, який вимагав хабарі у київських автоперевізників.
Підозру отримав заступник начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, а також приватний підприємець, який допомагав чиновнику організувати систему поборів.
У квітні 2024 року до ДБР звернулась дружина військового, яка керувала фірмою чоловіка з перевезень, поки той служить. Підприємство працювало на одному з київських маршрутів. Жінка поскаржилася на системний тиск з боку чиновника — він вимагав щотижнево передавати через підконтрольну фірму 40 тис. грн за можливість працювати на маршруті.
Нагадаємо, вчора ДБР проводило обшуки у заступника голови КМДА Костянтина Усова.