TGArchive
·1 хв читання · 96 слів·👁 40.3K70💬 1

У верховній раді досі сидять проросійські депутати через 10 років війни

Війна з рф триває вже понад 10 років, повномасштабна — 2,5 роки, але у Верховній Раді досі сидять представники проросійських політичних сил, які робили все можливе, щоб Україна «легко, без бою та з квітами в руках» здалася росії.

Ба більше, у регіонах майже 4 тис. депутатів, обраних від заборонених партій, досі зберігають свої мандати і спокійно ходять на роботу — саме так і виглядає безкарність.

Що сталося з проросійськими політсилами після 24 лютого 2022 року, чому держава дозволяє їм продовжувати існувати та на яке справедливе покарання вони заслуговують — дивіться у новому епізоді «ҐРУНТ з Нотевським».

https://youtu.be/bINU9lOZ0ZA

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу