Директор охматдиту виступив у рб оон про атаку на лікарню
Директор дитячої лікарні "Охматдит", що постраждала від учорашньої російської ракетної атаки, виступив у Раді Безпеки ООН.
У своїй промові Володимир Жовнір заявив, що під час удару в лікарні знаходилося близько 1200 людей і проводилося 3 складні операції. У результаті атаки загинули 2 людини, було поранено близько 300, серед яких 8 — це діти.
На цей час учора понад 600 пацієнтів і майже така сама кількість працівників лікарні перебували у лікарні. Діти були на крапельницях, на діалізі, у реанімаціях. На додаток до цього, на момент атаки проводилися три складні операції в операційних. І те, що відбулося, поставило під загрозу життя цих людей.
Також він зазначив, що у результаті атаки було пошкоджено 24 відділення, що обмежить можливість надання якісних медичних послуг тим, хто цього потребує. Нагадуємо, що медичний заклад "Охматдит" спеціалізувався на лікуванні раку й інших складних хвороб у дітей.
В кінці доповіді Жовнір додав, що напад на таку установу є не лише воєнним злочином, але й виходить за межі будь-якої людяності.

